12 June 2026

„Przyjaciele Przyrody” w PM 15

W naszym przedszkolu realizowaliśmy zajęcia pod hasłem „Przyjaciele Przyrody”. Dzieci poznawały zasady dbania o środowisko, uczyły się segregacji odpadów oraz rozmawiały o tym, jak każdego dnia troszczyć się o przyrodę. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w zabawach, doświadczeniach i pracach plastycznych związanych z tematyką ekologiczną.

Dzięki wspólnym działaniom dzieci przekonały się, że nawet małe gesty mogą mieć wielki wpływ na ochronę naszej planety. To były dni pełne ciekawych odkryć i nauki poprzez zabawę. 🌿🌍💚

 

675605525 122256964244057031 854800265047554558 n

676476185 122256863192057031 6077748275128966309 n

677923906 122256963860057031 3785644499303814157 n

Author: Monika Zegadło

Print