💙🏅 Niebieskie Igrzyska 🏅💙
Dziś grupa „Wiewiórki” miała okazję uczestniczyć w wyjątkowych Niebieskich Igrzyskach! 💙🤸♀️
Wszystko to dzięki uprzejmości i zaproszeniu Przedszkola Miejskiego nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka w Starachowicach — serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę! 💐😊
Nasze Wiewiórki dały z siebie wszystko — było dużo ruchu, śmiechu i sportowych emocji! 🏃♂️🎉
- Hits: 12




